Din kundvagn
Inga produkter ligger i kundvagnen.
Pris: 0kr
Innehåll
Din kundvagn är tom!
Sök produkt
Produkter
Personal

Personal

 
Peter Salomonsson, VD

Mobil: 070-678 32 98
E-mail:
peter@p-tverktyg.se


Anna Worbin, Ekonomi

Mobil: 070-678 32 92
E-mail: anna@p-tverktyg.se


Patric Lilja, Lager

Mobil: 070-467 16 23
E-mail: putte@p-tverktyg.se


Patric Dahne, Lager

E-mail: patric.dahne@p-tverktyg.se

Eva-Marie Jern, Inköp

Mobil: 073-232 87 64
E-mail: eva-marie.jern@p-tverktyg.se



Joakim Karlsson, Säljare Verktygsbuss

Mobil: 070-311 06 07
E-mail: joakim@p-tverktyg.se


Peter Lundgren, Säljare

Mobil: 070-678 31 41
E-mail: peter.lundgren@p-tverktyg.se


Jonas Janson, Säljare

Mobil: 070-678 32 28
E-mail:
jonas@p-tverktyg.se


Catharina Aronsson, Säljare

Mobil: 070-678 34 44
E-mail:
catharina@p-tverktyg.se


Elin Jakobsson, Säljare

Mobil:  070-740 99 73
E-mail: elin@p-tverktyg.se


Marcus Jonsson, Säljare

Mobil: 070-678 32 63
E-mail: marcus@p-tverktyg.se


Martin Hagman, Säljare

Mobil: 073-232 88 05
E-mail: martin@p-tverktyg.se
 

Maria Hårdberg, Säljare

Mobil: 070-678 33 96
E-mail: maria@p-tverktyg.se


Robert Åberg, Säljare

Mobi: 070-678 32 02
E-mail: robert@p-tverktyg.se
 


Stefan Sjökvist, Säljare

Mobi: 070-678 32 08
E-mail: stefan@p-tverktyg.se 


Mycket varmt välkommen som kund till oss!


Nyhetsbrev
Inställningar
Priser visas Exkl. moms
BLÄDDRA I VÅR VERKTYGSKATALOG
VECKANS KLIPP!
PÅFYLLNINGSPUMP 18-20... Fettpåfyllare upp till 16-22,7 kg´s dunk komplett m...
6 900kr
HÖRSELKÅPA WS ALERT XPI NYHET! 3M PELTOR WS ALERT XPI är hörselkåpor med bu...
3 995kr
Brandsläckare 9L Skum... Fordonshållare på köpet! De nya direktiven angående...
1 995kr
RIMAC Induktionsvärma... Multiverktyg med induktionsvärme för lossning av bu...
6 990kr
CAR JUMPSTARTER 1224 En liten räddare i nöden när 12 eller 24 volts batt...
1 995kr
Verktygsvagn Proffs B... En mycket robust verktygsvagn med: Soft Ergo-handta...
9 999kr
Populärt / Nytt
Reklam
Copyright © PT Verktyg AB